O nas - Malucholandia

Nasz żłobek to miejsce wyjątkowe, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane, bezpieczne i rozumiane. Jesteśmy placówką integracyjną. Wspieramy indywidualny rozwój pasji, zainteresowań i umiejętności naszych wychowanków. Uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz gruntownie przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z maluchami.

Prowadzimy zajęcia w zakresie muzyki, gimnastyki korekcyjnej, matematyki, informatyki, warsztaty teatralne i zajęcia językowe. Współpracujemy z logopedą i psychologiem. Prowadzimy także zajęcia z elementami dogoterapii i hipoterapii. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Cieszymy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Nasz żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-18:00. Zapraszamy Państwa do współpracy.